אודות מגזין שותים

מגזין שותים, שהוקם בשנת 2018, הוא מגזין עצמאי שעוסק בעיקר בקפה, אבל לא רק – בירה, יין, אלכוהול ואפילו שוקו בגזרת המשקאות; וגם קינוחים, חטיפים, וכל מה שבא טוב לצד הקפה. המטרה המרכזית היא לעודד את תרבות הקפה הישראלית ולהנגיש לקהל הרחב ידע, טרנדים, חידושים וגם בידור בעולם הקפה, ולעשות את זה בגובה העיניים. מגזין שותים הוא מגזין הקפה המוביל בישראל.

אנחנו עושים את זה באמצעות סיקור חדשותי, ראיונות עם אנשים מעניינים, מדריכים שימושיים, מתכונים, המלצות, טורי דעה אישיים של כותבי המגזין ושל כותבים אורחים (יש לכם רעיון מעניין לטור אורח? צרו איתנו קשר), וגם אירועי קפה בעולם האמיתי שמחוץ לאינטרנט.

תחרות הקפה הטוב היא האירוע הכי גדול של מגזין שותים. תחרות הקפה הטוב היא תחרות שנתית לבתי קלייה כחול-לבן, ראשונה ויחידה מסוגה בישראל. השיפוט בתחרות מתבצע בטעימה עיוורת על-ידי צוות שופטים מקצועי ומגוון. תחרות הקפה הטוב הראשונה נערכה בשנת 2022, והשתתפו בה 26 בתי קלייה מקומיים, שהגישו 76 זנים ותערובות קפה לטעימה.

עורך ראשי: הוד אסולין

מגזין שותים ברשתות החברתיות, בואו לעקוב:

פרסמו אצלנו:

רוצים להגיע לקהל מטורגט של עשרות אלפי חובבי וחובבות קפה? אנחנו מציעים מגוון אפשרויות לפרסום במגזין שותים – באתר המגזין, ברשתות החברתיות, או כחסות לאירועים ולתחרויות של המגזין. הפרסום ותכני המגזין מגיעים לקהל עוקבים מדויק לתחום. צרו איתנו קשר עכשיו כדי לשמוע על אפשרויות הפרסום ושיתופי הפעולה, הכי טוב במייל: contact@shotim.co.il